У виборі ювелірних прикрас ключовим є простота. Не слід надягати багато коштовностей одночасно для того, щоб комусь сподобатися, або справити враження. Зазвичай така поведінка жінки сприймається як відсутність у неї смаку.

Забезпечення балансу

Якщо ви наділи розкішне намисто, інша частина ювелірних прикрас повинна бути якомога простішою. В даному випадку підійдуть крихітні сережки, браслети, годинник і тонкі каблучки.

Дотримання контрасту

Якщо ваш наряд непрозорий або темних тонів, поєднуйте з ним ювелірні вироби яскравих кольорів, таких як бірюзовий, червоний, зелений, лайм або бурштин. Якщо одягнене на вас плаття барвисте, виберіть перли, золото або срібло.

Каблучки

Великі каблучки не слід надягати на кожен палець, досить буде одного-двох на одну руку, розкішні кільця краще всього одягати поодинці.

Стрази

Використання ювелірних виробів з дорогоцінним камінням в міру нададуть вам дуже елегантний зовнішній вигляд. Якщо ви носите сережки та браслети з яскравими каменями, інші ювелірні вироби можуть бути золотими або срібними, що знизить інтенсивність перших і доповнить їх. При добре виконаній макіяж, що підкреслює вашу красу і унікальність, використання додаткових прикрас не потрібно.

Денні і вечірні комплекти

Протягом дня, в залежності від ваших уподобань, можна носити прості прикраси з золота, срібла, перлів або яскравий одяг. Для вечірнього туалету ідеально підходять розкішні коштовності, притягають погляди.

Різноманітність стилю

Кількість і різновид ювелірних прикрас в скриньці жінки має дозволити їй створити десяток комплектів, придатних для різних приводів. Поєднання коштовностей підбирається за смаком, але з радикальними змінами, які будуть надавати нарядам особливу красу.

Якість ювелірних виробів для особливих випадків

Для особливих випадків слід підібрати якісні і дорогі прикраси, такі як хороше перлове намисто, набір із золота або срібла зі стразами. Щодня підходять менш дорогі ювелірні вироби. Вибирайте гіпоалергенні прикраси, які не зроблять на вас негативного впливу.

Скажіть «НІ» уні

Не варто об'єднувати ювелірні вироби з вашим одягом, ефектніше виглядатиме контраст.

Якщо у вас надмірна вага

Не зловживайте ювелірними виробами при повноті, оскільки це візуально збільшує ваш силует.

Поєднання з одягом

Розкішні тканини, такі як оксамит, не поєднуються з великою кількістю коштовностей.

Розглянемо деякі правила носіння ювелірних виробів.

Намиста

Не слід носити намиста в одязі з вузьким коміром, це створює ілюзію того, що ваша шия коротше. Бажано розташовувати намиста на висоті грудей, що візуально подовжує ваш силует. Довгі намиста поєднують з одягом за текстурою і кольором.

Сережки

Якщо ви віддаєте перевагу носити водолазки, не надягайте довгі сережки, які будуть чіплятися за матерію. Округлі вирізи добре поєднуються з кільцеподібними сережками.

Каблучки

Якщо ви любите носити топік або блузку з довгими рукавами темних кольорів, підберіть до них кільця з кольоровими каменями.

Брошки і шпильки

Загальне правило полягає в тому, що брошки і шпильки використовуються тільки з одягом із щільних тканин, таким як куртки або пальто. Якщо ви носите темне вовняне або чорне пальто, вам підійдуть золоті і срібні брошки.

Стиль до вашого обличчя

Людям з овальним обличчям дуже пощастило, оскільки таким особам йдуть практично всі види ювелірних виробів.

Якщо у вас квадратне обличчя, до нього підійдуть видовжені, овальні прикраси, а також кільця. Уникайте великих сережок, та сережок, що бовтаються.

Жінкам з круглим обличчям слід уникати круглих і великих конструкцій, звисаючих сережок.

Власникам довгастого обличчя рекомендють використовувати конструкції у формі овалів, кіл, а також кілець. Уникайте носити довгі сережки, що нагадують форму вашого обличчя.

Жінкам з формою обличчя у вигляді перевернутого трикутника, а також з серцеподібним обличчем, слід уникати сережок, що нагадують за формою перевернуті трикутники, які розширюються у верхній частині. Інші види сережок можна сміливо надягати.

Також зазначимо: необхідно пам'ятати, що вибір ювелірних виробів залежить не тільки від форми вашого обличчя, але і від зачіски, особистих уподобань і, звичайно ж, настрою.