Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Кабінетом Міністрів України затверджений перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). До таких товарів, зокрема, відносяться:

"Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння".

Але ми розуміємо, що ювелірні прикраси, що замовлені online, можуть не підійти по розміру, тому у наших покупців є можливість обміняти прикрасу протягом 3 днів з моменту отримання. Для повернення (обміну) зателефонуйте +380 66-123-3344, або напишіть нам у будь-який месенджер. Обов'язковою умовою для повернення (обміну) є збереження товарного вигляду виробу. Повинні бути відсутні сліди носіння і механічні пошкодження; прикраса має бути опломбована. Повернення відправляється замовником на вказану адресу з оплатою доставки за рахунок покупця. Після отримання нами повернення й позитивного рішення щодо обміну (повернення), ми відправляємо прикрасу на заміну, або повертаємо гроші на карту замовника. У разі покупки прикраси по акції з безкоштовною доставкою, сума доставки буде вирахувана при поверненні коштів.

Зверніть увагу на випадки, коли обмін (повернення) неможливі:

- прикраса виконана за індивідуальним замовленням;

- прикраса має сліди користування;

- прикраса була пошкоджена (виключаючи брак виробника) або модифікована; змінила свій колір з через вплив зовнішніх факторів;

- на прикрасі відсутня товарна бірка;

- пройшло 3 доби з моменту отримання прикраси 

Прикраса для обміну (повернення) має бути відправлена за адресою: місто Тернопіль, Нова пошта, відділення № 13, вул. Збаразька, 29А.