Працюємо ми за системою дропшіппінг?

Ні, не працюємо.

Чи є в нас опт?

Так, з питань оптових покупок пишіть на kharkiv@silver4me.com

Як доглядати за виробами?

Ми періодично публікуємо інформацію про догляд за виробами зі срібла, їх зберігання та чищення на сайті в розділі «Блог», а також на нашій сторінці в Facebook - @silver4me.ua

Чи приймаємо ми індивідуальні замовлення?

Індивідуальне замовлення можливе. Підсумкова вартість буде значно перевищувати номінальну вартість виробів, представлених на сайті. В середньому, вартість, наприклад, срібної каблучки, яка буде зроблена за індивідуальним замовленням, складе $ 150. Термін виконання з перевіркою готового виробу пробірної палатою: 1,5 - 2 місяці. Висока ціна та терміни обумовлені виконанням усіх стадій виробництва ювелірного виробу за індивідуальним замовленням.

Чи приймаємо ми замовлення на виготовлення виробів з інших матеріалів, наприклад, золота?

Ні. 

Чи є подарункова коробочка?

Так, вироби відправляються в безкоштовній подарунковій коробочці. Виняток становлять дрібні кулони, шарми та шнурки. Вони відправляються з авторською листівкою-конвертом. Але на ваше прохання ми підберемо подарункову коробочку і в тому випадку, якщо вона не додається до товару.

Чи не пошкодиться товар при пересиланні?

Ми додатково обертаємо замовлення повітряно-бульбашковою плівкою. Це захищає покупку від можливих пошкоджень при відправленні.

Які гарантії на товар?

Ми продаємо вироби власного виробництва та відповідаємо за якість прикрас репутацією. Усі товари перед реалізацією проходять випробування в Східному казенному підприємстві пробірного контролю Міністерства фінансів України з проставленням на кожному виробі відповідної позначки (проби).

У разі придбання бракованого товару (що малоймовірно) ми на ваш вибір або повернемо гроші, або замінимо товар на аналогічний протягом 14 діб з моменту покупки. 

На виробі є відомості щодо продавця?

Так, на всіх виробах проставлений знак виробника та клеймо державного підприємства пробірного контролю (проба) «925». До виробу додається бірка з найменуванням виробника, артикулом та основними характеристиками товару - пробою, вагою, видом каменю вставки (при наявності). З виробом покупцеві відправляється авторська листівка-конверт з адресами сайту та сторінок компанії в соціальних мережах.

Торгуєте ви оффлайн, де знайти вашу крамницю, щоб подивитися товар «вживу»?

Власних роздрібних крамниць немає, реалізація виробів в роздріб організована через сайт silver4me.com

Як повернути товар, якщо не підійшов розмір (фасон, колір)?

Якщо ви перерахували нам гроші передоплатою й передумали купувати товар, напишіть від руки заяву про повернення у вільній формі, вкажіть свої платіжні реквізити, сфотографуйте заяву й відправте її на номер, вказаний на нашому сайті. Ми повернемо гроші в повному обсязі та скасуємо доставку.

Якщо з якоїсь причини ви не хочете забирати товар у відділенні пошти, зателефонуйте нам і повідомте про своє рішення. Доставка при поверненні здійснюється за рахунок покупця. Після отримання товару ми повернемо вам гроші.

Якщо товар вами отриманий, повернути його буде проблематично. Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). До таких товарів, зокрема, відносяться: "Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння".