Крім основного сайту – silver4me.com – ми продаємо наші вироби на інших ресурсах, зокрема, на Prom.ua – найбільшому торговому майданчику (лідеру електронної комерції в Україні). На цьому ресурсі нас можна знайти за адресою https://alexandria.in.ua

Сьогодні ми пройшли сертифікацію, яку проводить майданчик і основною метою якої є надання покупцям порталу найкращого досвіду покупок в інтернеті.

У результаті перевірки ми отримали статус «Сертифікована компанія» - престижний знак відзнаки, що підтверджує високий рівень сервісу.

Проходження сертифікації вимагає від продавця виконання обов'язкових умов, таких як наявність договору з Prom.ua, перевірки ресурсом верифікаційних документів компанії, більше 90% позитивних відгуків покупців, високу швидкість обробки замовлення, відсутність невирішених скарг покупців, актуальності наявності представлених товарів та деяких інших.

Кожна сертифікована компанія проходить регулярні перевірки стандартів якості обслуговування і контенту відділом сертифікації Prom.ua, і для покупця це є певною гарантією якості товару та заявленого стандарту обслуговування.

Ми пишаємося проходженням сертифікації у лідера онлайн-торгівлі України і плануємо розширювати асортимент виробів, покращувати якість контенту, дотримуватися високого рівня роботи з тим, щоб жоден наш покупець не залишився розчарованим.