Любий друже!


Вітаємо Вас з новорічними святами, що так швидко наближаються до нас!
Будьте щасливі, здорові, життєрадісні та оптимістичні! 
Нехай Ваше життя буде цікавим і захоплюючим! 
Бажаємо Вам радості в душі та любові в серці, а Вашому будинку – миру, тепла й затишку…

Вірші новорічні
Пише дитя, очей не спускаючи
З обіцяного мандарина...

Це рядки одного з найвидатніших творців хайку - Кобаясі Ісса, вірші якого відрізнялися щирою простотою, й були однаково зрозумілі і селянину, і князю. Слова поета не треба з'ясовувати розумом, їх треба відчути серцем, і тоді багато речей відкриються з несподіваного боку, адже за ними йде зовсім інше розуміння світу.

Напередодні новорічних свят старе хайку нагадало мені про необхідність повідомити Вас, любий друже, про наш робочий графік. Звичайно, якщо можна назвати роботою задоволення, яке ми отримуємо, коли робимо прикраси й спілкуємося з Вами - нашим покупцем або просто людиною, яка борознить простори Інтернету та випадково заглянула на нашу сторінку.

Отже, ми плануємо добре розважитися й відпочити, чого й Вам бажаємо. З 31 Грудня 2018 року по 5 січня 2019 року замовлення відправляти ми не будемо. 

Якщо ви жадаєте попестити своїх друзів яким-небудь подарунком - є причина квапитися, в нас на полицях купа знижок. Хто не знає, скажу, що це накопичувальні знижки, до яких додаються знижки по акціях, до яких додаються знижки індивідуальні (за ваше фото на нашому сайті, наприклад), до яких додаються... Ну, Ви зрозуміли... 

Ну, а інтернет-магазин silver4me.com продовжить приймати замовлення в онлайн-режимі, терміни доставки після 5 січня 2019 року будуть залежати від графіка роботи Нової Пошти.

З Наступаючим!!!